Μηχανικός λογισμικού, ερασιτέχνης μουσικός, Αθηνέζος από πριν ανακαλυφθεί η Θεσσαλονίκη, γατάκια. ΚΚΕς δεν το βάζω γιατί όλοι είμαστε ΚΚΕ απλά δεν το έχουμε ανακαλύψει ακόμα. Electronic music enjoyer. Anti-antiwoke.
- Τα παλιά τούτ σβήνονται αυτόματα (από την σχετική ρύθμιση στο προφίλ)
This profile is from a federated server and may be incomplete. For a complete list of posts, browse on the original instance.